Standart Türkçe Kursu

Türkiye’nin en güzel şehri olan İstanbul’da boğaza 20’dk. Mesafede uzman öğretmenlerle Türkçe kursu alabilirsiniz. Çok kısa sürede Türkçe öğreneceksiniz.

10 yıldır kurs  veren LOTUS EĞİTİM KURUMLARI’ nda Türkçe öğrenerek İş ve üniversite hayatınızda üst sıralara çıkabilirsiniz. Türkiye’de üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler için gereken Türkçe sınavlarında yüksek başarı elde edeceksiniz.

 
Neden Lotus’ta Türkçe Öğrenmelisiniz?

Türkiye’de Oturum İzni: Öğrencilerimizin Türkiye’deki oturum izinlerini Emniyet Müdürlüğünden kurumumuz almaktadır.
 
Eğitim İmkanlarımız: 13 kişilik , klima, projeksiyon ve internetli sınıflarda interaktif eğitimler, konferans salonu, bahçe, Cafe, sınırsız internet.

Konaklama: Öğrencilerimizin konaklama ihtiyaçlarını Lotus Eğitim organize etmektedir. Lotus’la anlaşmalı öğrenci yurtlarında hem uygun fiyatla hem de çok konforlu bir şekilde konaklayabilirsiniz. (internet, tv, fitness salonu,çalışma odası,24 saat sıcak su vb.)

T.C. MEB Onaylı Katılım Belgesi: Öğrencilerimize kursun sonunda T.C. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı katılım belgesi verilmektedir.
 
Özel Konuşma Etkinlikleri: Öğrencilerimiz Türkçe Kulübü ile özel konuşma pratikleri yapmaktadırlar. Eğitim binamızda bulunan Cafe Lotus’ta özel konuşma etkinlikleri ile çok kısa sürede Türkçe öğrenmektedirler.

Üniversiteler: Kurumumuz İstanbul’daki bir çok üniversite ile bağlantılıdır. Öğrencilerimiz üniversitelere kayıt yaptırmak için gereken Türkçe sınavlarında başarılı olmaktadırlar.

Turlar: Öğrencilerimiz için Lotus Eğitim’e ait Turizm acentası sayesinde çok az ücretle İstanbul ve Türkiye Turları düzenlenmektedir.  Kursa kayıt olarak Türkiye’nin eşsiz güzelliklerini de yaşama fırsatınız olacaktır.
Kişiye Özel Rehberlik Sistemi: Öğrencilerimiz kişiye özel rehberlik sistemimiz ile eğitim ve kişisel sorunlarını danışabilecekleri bir rehbere sahiptirler.

ÜST