EĞİTİM HİZMETLERİ

ÇİNCE EĞİTİM

Uzman Çinli öğretmenlerimizle Çince eğitimi alarak iş ve okul hayatınızda öne geçeceksiniz. HSK sınavı eğitimlerimizle ise Çin'de burslu eğitim olanağını yakalayabileceksiniz.

ÇİN'DE EĞİTİM

Çin'de eğitim hizmetlerimizle, dünyaca ünlü Çin üniversitelerinde eğitim alabileceksiniz. Uzman danışmanlarımızdan Çin'de burslu eğitim olanakları hakkında da bilgi alabileceksiniz.

LOTUS EĞİTİM KURUMLARI

Türkiye'nin ilk resmi Çince kursu olan Lotus Eğitim Kurumları M.E.B 'e bağlı birçok eğitim programı düzenleyen bir kurumdur. Eğitimlerinizin sonunda MEB onaylı sertifika alabileceksiniz.

KURUMSAL HİZMETLER

TERCÜME HİZMETLERİ

Çinli ve Türk uzman tercümanlarımızla, Çin'de ve Türkiye'de profesyonel tercüme hizmeti alacaksınız.

ÇİNCE İK HİZMETİ

Çince bilen personel arayan tüm şirketlerin insan kaynakları hizmetlerindeki en büyük yardımcısı konumundayız.

DANIŞMANLIK

Kurumsal Çin Danışmanlığı hizmetimiz ile şirketinizin Çin'le ilişkilerini daha doğru yönetebileceksiniz.

LİGARBA TURİZM

Ligarba Turizm ile Türk ve Çinli firmaların her türlü turizm ve organizasyon hizmetlerini geniş kadromuzla sağlıyoruz.

YAŞAM ENERJİSİ HİZMETLERİ

Çinli ve Türk uzman doktorlarımız; Akupunktur, Çin masajı, Bitkisel tedavi konularında sorularınızı yanıtlıyor.

Çin'in binlerce yıllık mazisi olan doğa ile insanın uyumunu sağlayan prensipleri uzmanlarımız ile birlikte yaşamınıza adapte edin.

Doğadaki enerji akışı beden ve ruh yapımızda nasıl gerçekleşiyor? Eğitim ve etkinliklerimize mutlaka katılın.

Go’nun bireysel olduğu kadar sosyal bir oyun olduğunu iddiaetmek mümkün. pekçok oyuncu Go sayesinde yeni insanlarla tanışmıştır.

KUŞAK ve YOL DERGİSİ

Türkiye ve Çin arasındaki kültür, ticaret, diplomasi ve iletişim alanlarındaki eksikliğin kapatılabilmesi amacı ile yayın hayatına başlayan Kuşak ve Yol dergisi üç ayda bir Çince ve Türkçe olarak yayınlanmaktadır. Dergimiz arşiv niteliğinde bir dergi olup yıllar sonra da aynı keyifle okuyabileceğiniz bir dergidir.

Derginin arka planında birbirinden değerli bilim adamları, danışmanlar, tercümanlar, kültür bilimciler, edebiyatçılar, tarihçiler, sosyologlar, turizmciler ve daha nice alanında profesyonel insanlar görev almaktadır. Dergimizin bir kısmı Çin’de hazırlanmaktadır.

Bizler inanıyoruz ki, kültürler ticaretin, diplomasinin, bürokrasinin, ekonominin ve daha birçok alanın anahtarı niteliğindedir. Dünya medeniyetine büyük hizmetleri bulunan Türk ve Çin medeniyetlerinin birbiriyle daha sıkı ilişkiler geliştirmesi tüm dünyaya örnek teşkil eden sonuçlar doğuracaktır.

HABERLER ve BLOG

VIEW ALL -

ORGANİZASYONLARIMIZ

ÇİN KÜLTÜR MARKET

Çin Kültürü ile ilgili ürün ve hizmetlerimizi satın alabileceğiniz market sayfamıza ulaşmak için tıklayınız

ENJOY 15% OFF

Sign up to receive the latest offers and news in industry.

Offer valid only for new email subscribers. Enter your email address and receive 15% off your first order and a promo code will be sent to your inbox. Exclusions apply.

TOP