Çince Rehberlik ve Tercüme Hizmetleri

ÇİNCE TERCÜME HİZMETLERİ

Çin ile Türkiye arasındaki gerek ticari gerekse kültürel yakınlaşmanın sonucu olarak Çince'ye olan ihtiyaç artmış durumdadır.

Çince bilen rehber ve tercüman sayısı oldukça az olduğundan kaliteli tercüman ve rehberlere ulaşmakta oldukça zor durumdadır. Yaklaşık 11 yıldır Çince tercüme ve rehberlik hizmeti veren Çin Kültür Merkezi gerek Yeminli gerekse normal tercümeler konusunda büyük bir tecrübeye sahiptir.

Günümüze kadar bir çok holding ve şirkete uzun süreli veya kısa süreli tercüme hizmetlerinde bulunan Çin Kültür Merkezi bünyesinde görevlendirdiği kokartlı rehberlerle Turistik gruplara da kaliteli hizmet vererek Çinli turistlere ülkemizi en güzel şekilde tanıtmaktadır. Yeminli tercüme hizmeti ile de hizmet veriilmektedir.

Çin Kültür Merkezi günümüze kadar bir çok kitap ve kataloğun da Çince'den Türkçe'ye ve Türkçe'den Çince'ye çevirilmesini sağlayarak hizmette bulunmuştur. Ayrıca kendi yayınlarndan olan İşadamının Çince El Kitabı'nı günümüze kadar yaklaşık 30.000 adet ücretsiz bir şekilde dağıtmış ve hala dağıtımına devam etmektedir.

Çin Kültür Merkezi gerek Türkiye'de gerekse Çin'de sözlü ve yazılı tercüme ve rehberlik hizmetleri ile en kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. Çince tercüme ihtiyacı olan firma ve kişilerin kaliteye önem vermesi zorunluluğundan dolayı Çin Kültür Merkezi'nden Hizmet almaları risklerini ortadan kaldırmaları anlamında çok önem taşımaktadır.

Bilgi İçin Tel: 212 291 45 30

E-mail: info@cinkultur.com

TOP