Çinde Çince Eğitimi

Çin Kültür 2002 yılından bu yana çok sayıda öğrenciyi Çin'e göndererek eğitim aldırmıştır.
 
Çin'de üniversite fiyatları oldukça uygun olmakla birlikte yurt imkanları da lüks seviyesindedir. Bu sebeple Çin'de eğitim için talep sürekli artmaktadır. Çin Kültür referansı ile Çin'e giden öğrencilerimiz Çin'de çeşitli etkinliklerle ülkemizi temsil etmektedirler.
 
Çin Kültür bünyesinde çalışan Çin'de eğitim sorumluları ile öğrencilerin kayıt işlemlerini , hava alanından karşılanması , okula yerleşim hizmetleri, şehir tanıtımı hizmeti gibi hizmetler vererek öğrencilerimizin Çin'e daha kısa sürede adapte olmalarını sağlamaktadır.
 
Öğrencilerimizin eğitim süreleri boyunca ailesi ile irtibatlanmalarında herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Öğrencilerin ve ailelerinin bu konuda herhangi bir sorunla karşılaşmaları durumunda Çin Kültür bu sorunu çözmektedir.

Bir çok Çin üniversitesi ile anlaşması bulunan Çin Kültür Çin'de Çince, Lisans, Yüksek Lisans, MBA ve Doktora programları için gönderdiği öğrenciler ile irtibatını devam ettirmekte ve Çin'de eğitim süreleri boyunca rehberlik ve tercümanlık işleri vererek eğitimlerini finanse etmelerine katkıda bulunmaktadır. Özellikle Çin Kültür, grup kuruluşlarından olan Çin Vizesi alanında uzman Turizm Acentası Ligarba Turizm'in fuar turları için giden işadamlarımıza rehberlik yapan öğrencilerimiz henüz eğitimlerinin birinci yılındayken bile rehberlik yapabilecek seviyeye ulaşmaktadır.

TOP