Çince Özel Dersler

Çince özel dersler Çin Kültür'de veya öğrencinin talep ettiği yerde verilmektedir. Standart kurs programlarından çok daha esnek bir yapıya sahip olan özel ders sisteminde 60 saatlik kurlar üzerinden eğitim verilmektedir.

Ders içeriği, Öğrenci ile yapılan ön görüşmede öğrenci ihtiyaçlarını eğitim danışmanlarımıza iletmekte ve eğitim danışmanlarımız da öğrencinin ihtiyaçlarını dikkate alarak özel bir program hazırlamaktadır. Bu program hazırlanırken öğrencinin Çince seviyesinden sektörüne kadar her konu dikkate alınmaktadır. Yapılan programa göre derslere başlanmakta ve öngörülen tarihte kur bitirilmektedir.

Çince'nin en önemli konusu tonlama olduğu için tıpkı standart kurslarda olduğu gibi özel derslerde de aksansız bir şekilde mandarince konuşan uzman Çinli öğretmenler derslere girmektedir.

Ders kaynakları Çin Kültür'ün standart kurslarda kullanılan ders kaynaklarının yanı sıra özel derslerde öğrencinin ihtiyaçlarına göre ilave ders kaynakları eklenebilmektedir. Bu kaynakların yanı sıra Çin Kültür yayınlarından olan İşadamının Çince El Kitabı , Sözlüğü vb. kaynaklar da kullanılmaktadır. Özel derslerde grup derslerinde olduğu gibi interaktif kaynaklardan da faydalanılmaktadır.

Butona tıklayarak kayıt formunu
doldurabilirsiniz.

Çin Kültür Markete giderek
ödeme işleminizi yapabilirsiniz.

TOP