Kurumsal Çince Kursları

Kurumsal Çince Eğitimin Avantajları: Çin’le ticaret yapan şirketlerin en büyük sorunu hiç şüphesiz dil sorunudur. Çince bilen personel ile yapılan ticarette çıkması muhtemel sorunlar erkenden çözülmüş olmaktadır. Bu sayede Çin’l e ticaret yapmanın zor olmadığı, hatta çok kolay olduğu anlaşılacaktır.

Çin Kültür Merkezi Çin ile ticaret yapan firmalarımızın bu en temel sorununa köklü bir çözüm olarak kurumsal eğitim sistemini geliştirmiştir. Bu sistemde şirketlerde çalışan yönetici veya personel için sektöre özel dersler yapılmaktadır. Eğitimlerden önce firmanın ihtiyaçları görüşülmekte ve ona göre eğitimler verilmektedir .
 
Çin’e gidip gelmek büyük avantaj: kurumsal Çince kurslarımıza katılan öğrencilerimizin büyük bölümü Çin’e sık sık gidip gelmektedir. Bu sayede öğrendiklerini hemen uygulamaya koyabilmekte ve döndüklerinde eksiklerini kıyaslayarak derse yön verebilmektedirler.

Ders yeri ve saatleri: Firmaların uygun saatlerinde ve firmada dersler verilmektedir. Bu sayede firma mesai saatinden kaybetmemektedir. Öğrencilerimiz akşam saatlerini de ailesine ayırabilmiş olmaktadır. Dileyen şirketler sabah erken saatlerde dileyen şirketler mesai sonu dileyenler ise istedikleri herhangi bir saatte ders alabilmektedir.

40 saatlik kurlar: Kurumsal Çince eğitim sisteminde 40  saatlik kurlar uygulanmaktadır. Bu kurların başlangıcında eğitim alacak olan öğrencilerin genel beklentileri belirlenmekte ve sonraki dersler ona göre şekillendirilmektedir. Şirketin talebi doğrultusunda 40 saatlik kur 1,5 2 ay içerisinde tamamlanmaktadır.  Şirketin sektörlerine göre terimlerin de öğretildiği derslerde ayrıca Çin genel kültürü ile ilgili de eğitimler verilmektedir. Bu sayede Çinli firmalarla olan samimiyetin artırılması da sağlanmış olmaktadır.

Uzman Çinli Öğretmenler: Kurumsal Çince Kurslarımızda görev alan öğretmenlerimiz aksansız bir şekilde Mandarince ( Putonghua) konuşan Çinli öğretmenlerdir. Bu öğretmenler Çin Kültür Merkezi’nin zorlu öğretmen eğitimlerini başarı ile geçmiş olan öğretmenler olacaktır. Çin’le ticaret konusunda ön bilgiye sahip olan öğretmenlerimiz firmaya Çince derslerinde ticaret yaparken dikkat etmeleri gereken konuları da öğretmektedir.

Ders Kaynakları: Şirketlerinde Çince öğrenecek olan öğrencilerimize sadece Çince kaynakları verilmemektedir. Çin Kültür Merkezi’nin yayınlarından “İşadamının Çince El Kitabı ve cd si”  gibi ticaret Çincesine katkı sağlayacak kaynaklar da verilmektedir

Butona tıklayarak kayıt formunu
doldurabilirsiniz.

TOP